Кулі з фольги – вишуканість і простота

У кого наступний свято? Придумали, що подарувати, і як прикрасите? Подарунок було б добре красиво піднести, тому є чудова ідея: багато гумових кульок і по центру великий шар з фольги, надутий гелієм. Зробіть вишуканий подарунок з оригінальною подачею.

Шар з фольгі

Як надути кулі з фольги?

Не знаєте, як правильно надувати фольговані кулі, тому не купуєте? Дарма, адже творці передбачили це і зробили окрему інструкцію. Написано, як надути фольговані кулі на задній стороні упаковки, але якщо там немає, то буде корисно прочитати далі.

Як надути кулі з фольги

Повністю розгорніть і вирівняйте фольгу, щоб повітря могло проходити по всьому шару, потім дійте так:

  1. Знайдіть клапан. Його позначають помітним кольором, тому буде легко.
  2. Вставте насос, почніть качати. З’являється проблема: по кулі нерівномірно починає розташовуватися повітря, це нормально. Потягніть за протилежний край, щоб усередині фольга отліпла від іншої сторони, і продовжуйте качати.
  3. Вирівняйте куля від складок і обмотайте стрічкою вище клапана, з’явиться можливість повторного використання.

Якщо відсутнє насос, то за допомогою чого надути? Варіанти різні:

  • трубочкою для коктейлів;
  • паличкою від держателя кульки;
  • корпус ручки для письма.

Робіть вибір, виходячи з розмірів кульки. Від 30 до 50 см легко надуваються трубочкою, з великими і середніми розмірами буде проблематично.

Все про вибір гелію і методи зберігання куль

Не знаєте, чим надувати кульки з фольги, — застосовуйте поширені гази, не експериментуйте, тому що:

  • підвищується шанс розриву кулі;
  • надуваючи, пошкодиться клапан;
  • проблематично спускати куля.

Виділяють звичайне повітря і гелій. Вибір залежить від тематики привітання. Частіше застосовують гелій: куля літає або, у разі ходячих фігур, пересувається. Для використання газу обробка не є обов’язковою, фольга має відповідні властивості.

Куля надувають гелієм за допомогою балона і окремої насадки. Потрібно почати вдувати звичайний повітря, щоб клапан разлепился, потім застосувати балон з гелієм, тоді куля придатний для повторного застосування. Газ простіше спускати, він легший за повітря.

Не знаєте, як зберігати фольговані кулі? Здміть, складіть у кілька разів, помістіть в файл. Місце зберігання повинно бути в діапазоні 10-20 градусів.

Перевага фольгованих куль перед гумовими

Гумові кулі класичні, тому фольгована куля виділяється особливою формою і вишуканістю. Є властиві переваги:

  1. Яскравість і барвистість. Фольга має унікальну властивість тримати фарбу і приймати форму героя мультфільму або повсякденного речі.
  2. Велика різноманітність. Кулі можуть бути представлені у вигляді цифр, персонажів, ходячих фігур тощо.Мають менш пористу структуру, тому гелій довше не спускається.
  3. Вони не змінюються в габаритах після здування.

Коли наближається свято, прикрасьте будинок по-особливому. Діти радіють, в будинку з’явився улюблений персонаж, а дорослі отримують насолоду для очей. Чи не скромничайте, надійти тематичний куля доповненням до подарунка.

На користь кульок говорить один з експериментів: одну з кімнат дитячого садка прикрасили гумовими кульками, а іншу скомбінували разом з фольгованого кулями у формі казкових героїв. Діти з великим задоволенням проводили час саме в другій кімнаті. Варто відзначити, що це відмінний подарунок не тільки для дитини: для фотосесій і дня народження це відмінний варіант.